Pakiet PRESTIGE

Co to jest?

Pakiet  PRESTIGE skierowany jest do aktywnych inwestorów, którzy wykorzystują Internet do pozyskiwania bieżących informacji.

W pakiecie tym Klienci otrzymują dostęp do bieżących notowań (5 ofert), doniesień agencyjnych PAP oraz wykresów w czasie rzeczywistym.

Zwolnienie z opłaty za Pakiet PRESTIGE

Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. odstępuje od 1.07.2018 do 30.06.2019 r. od pobierania opłaty za korzystanie z serwisów czasu rzeczywistego za pośrednictwem systemu CDMInternet w przypadku wygenerowania przez Klienta w miesiącu, za który jest pobierana opłata obrotów na rachunku inwestycyjnym w CDM Pekao S.A. o wartości nie niższej niż 200 000 zł na rynku kasowym lub 100 sztuk kontraktów terminowych lub opcji przez osoby fizyczne w stosunku do Klientów z umową abonamentową korzystających z Pakietu Prestige.

Co warto wiedzieć?

Szczegóły dotyczące zwolnienia z pobierania opłaty za pakiet PRESTIGE dostępne są w Komunikacie nr 58/2018.

Niniejsze informacje są upowszechniane przez CDM Pekao S.A. w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne szczegółowo opisane na stronie www.cdmpekao.com.pl/edukacja/bezpieczenstwo/ryzyko-inwestycyjne/

Jak zacząć inwestować?

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)