Rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim Pekao

Nasz rachunek inwestycyjny otwiera swobodny dostęp do szerokiej oferty rynku kapitałowego, w szczególności:  

 • całej palety instrumentów z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (m.in. akcji, certyfikatów inwestycyjnych, obligacji skarbowych denominowanych w EUR i USD oraz obligacji korporacyjnych, opcji i kontraktów),
 • tysięcy zagranicznych instrumentów finansowych notowanych na giełdach 20 krajów, w tym usługi Pre-Market w USA, dzięki której możesz inwestować na rynku amerykańskim już od 10:00 rano czasu polskiego,
 • kilkuset otwartych funduszy polskich i zagranicznych zarządzanych przez kilkanaście TFI, a także funduszy inwestycyjnych zamkniętych, certyfikatów strukturyzowanych.

 

Dodatkowo otwierając rachunek inwestycyjny otrzymujesz możliwość korzystania:

 • z bezpłatnych materiałów analitycznych i komentarzy do bieżących wydarzeń rynkowych,
 • notowań online w platformie eTrader za 0 zł (jedna oferta w czasie rzeczywistym - Pakiet Plus)*,
 • z licznych usług towarzyszących wygodnemu inwestowaniu, m.in. usługi Intraday, transakcji pakietowych, usługi krótkiej sprzedaży, przewalutowań, z odroczonego terminu płatności oraz składania zleceń Do Dyspozycji Maklera (DDM) i wiele innych.

Myślisz o aktywnym inwestowaniu na giełdzie?

Jeżeli Twoja miesięczna wartość obrotu będzie wyższa 70.000 zł na rynku kasowym lub 70 szt. kontraktów/opcji, to będziesz mógł korzystać bezpłatnie z notowań online w Pakiecie PRESTIGE zyskując dostęp do 5 ofert w czasie rzeczywistym!

Gdy zrobisz większy obrót niż 180.000 zł lub 150 sztuk kontraktów/opcji, to będziesz mógł skorzystać z Pakietu VIP za 0 zł, który obejmuje:

 • wszystkie oferty w czasie rzeczywistym (kurs instrumentu finansowego notowanego na GPW lub NewConnect),
 • pełny arkusz zleceń,
 • PAP i wykresy!

* Szczegóły oferty promocyjnej w sprawie zwolnień z opłat za pakiety notowań PLUS, PRESTIGE i VIP udostępnione na podstawie umów abonamentowych znajdziesz w Komunikacie dla Klientów.

 

Otwarcie rachunku inwestycyjnego

Rachunek inwestycyjny możesz założyć w naszej placówce>

Tu możesz pobrać RAPORT czerwony

 

 

 

Dlaczego warto z nami inwestować?

Profesjonalizm

 

Szeroka oferta inwestycyjna
W ramach rachunku oferujemy całe spektrum rozwiązań inwestycyjnych! Umożliwimy Ci zbudowanie portfela dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań względem ryzyka.

Po prostu wybierz to, co Cię interesuje z naszej kompleksowej oferty.

   

Sieć Punktów Obsługi Klientów

 

Doświadczenie, profesjonalizm i bezpieczeństwo

Działamy na początku istnienia polskiej giełdy. Zaczynaliśmy działalność pod nazwą Centralne Biuro Maklerskie Banku Pekao S.A. i obsłużyliśmy pierwszą ofertę publiczną i zawarliśmy pierwszą transakcję na GPW w Warszawie, jako pierwsze powojenne biuro maklerskie w Polsce. Czerwone szelki, noszone przez naszych maklerów na parkiecie giełdowym stały się symbolem warszawskiej giełdy i budowanego od podstaw polskiego rynku kapitałowego. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia ponad kilkuset naszych Doradców Klienta i Maklerów, którzy pozostają do Twojej dyspozycji w trakcie trwania sesji giełdowej - umów się na spotkanie w dowolnej naszej placówce w dogodnym dla Ciebie terminie.

   

Kompleksowość usług

 

Kompleksowość usług finansowych

Możesz powiązać serwis CDMInternet z Pekao24, co umożliwi korzystanie z usług maklerskich bez konieczności odrębnego logowania. Ponadto przelewy online wychodzące do Banku Pekao są bezpłatne, a do pozostałych banków koszt przelewu w CDMInternet wynosi 1 zł.

   

Kanały zdalne

 

Wygoda inwestowania i swobodny dostęp do informacji

U nas masz taki dostęp do rachunku inwestycyjnego i powiązanych z nim usług, jaki jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Masz do wyboru:

 • podstawowy system transakcyjny CDMInternet (www.cdm24.pl) zapewniający możliwość zarządzania rachunkiem online,

 • platformę inwestycyjną eTrader Pekao - dzięki, której w jednym miejscu otrzymasz dostęp przez Internet do wszystkich najważniejszych informacji i narzędzi niezbędnych do inwestowania na rynku kapitałowym - od notowań giełdowych i informacji z rynku, poprzez analizy i dane o spółkach, po rozbudowane możliwości zarządzania swoim portfelem, w tym realizowania zleceń na rynku polskim i za granicą,

 • kilkadziesiąt naszych Punktów Usług Maklerskich (dawniej POK CDM) - obsługa bezpośrednia i telefoniczna,

 • infolinię TeleCDM z obsługą rachunku przez telefon (pon. - pt. 8:00 - 20:00, dni robocze) pod nr:

 • 801 140 490 (opłata za jeden impuls),

 • +48 22 591 24 90 (opłata wg cennika operatora).

 

Chcesz wiedzieć więcej o rachunku inwestycyjnym?

Zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu online - oddzwonimy do Ciebie w najbliższym możliwym terminie.

Szczegółowe warunki promocji dotyczących rachunku inwestycyjnego dla "klientów fudnuszowych" opisane są w Komunikacie dla Klientów.  

 

Informacje związane z inwestowaniem i świadczeniem usług

Niniejsze informacje są upowszechniane w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne, w tym możliwość utraty części lub całości zainwestowanych środków, szczegółowo określone w Pakiecie Informacyjnym oraz na stronie https://www.cdmpekao.com.pl/edukacja/bezpieczenstwo/ryzyko-inwestycyjne/.

Wymagane prawem informacje dotyczące funduszy inwestycyjnych, znajdują się w prospektach informacyjnych i kluczowych informacjach dla inwestora dostępnych na http://www.cdmpekao.com.pl/ w zakładce Dokumenty funduszy inwestycyjnych. Zasady działania ubezpieczenia są określone w ogólnych warunkach ubezpieczenia oraz w dokumencie zawierającym kluczowe informacje. W przypadku instrumentów pochodnych w przypadku niekorzystnej zmiany kursu instrumentu finansowego istnieje ryzyko poniesienia przez inwestora straty istotnie przekraczającej wartość pierwotnie zainwestowanej w transakcję kwoty (wniesionego zabezpieczenia).

Świadczenie usług w ramach sprzedaży krzyżowej nie wpływa na poziom ryzyka w porównaniu z ryzykami, które wynikałyby z poszczególnych usług, gdyby te usługi świadczone były oddzielnie. Ryzyko wynikające ze sprzedaży krzyżowej w porównaniu do ryzyka opisanego dla poszczególnych usług, stanowi sumę ryzyk poszczególnych usług.

W związku z zawarciem, wykonaniem lub rozwiązaniem umów zawartych w ramach usług Klient nie jest obciążany dodatkowymi kosztami innymi niż określonymi w Taryfie prowizji i opłat lub dokumentach regulujących zasady korzystania z Usług maklerskich oraz Pozostałych usług. Więcej informacji w sprawie usług świadczonych w ramach sprzedaży krzyżowej jest dostępnych w Komunikacie dla Klientów.

Zapoznaj się z informacją o Administratorze Danych Osobowych.

 

Jak zacząć inwestować?

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg cennika operatora)