Rachunek inwestycyjny za 0 zł dla klientów funduszowych

Chcesz inwestować wyłącznie w fundusze i subfundusze inwestycyjne otwarte (FIO/SFIO)?

Mamy dla Ciebie rachunek inwestycyjny za 0 zł, a wraz z nim możliwość skorzystania z:

 • szerokiej oferty funduszy inwestycyjnych otwartych:
  • ponad 200 funduszy polskich zarządzanych przez 15 towarzystw funduszy inwestycyjnych, więcej>
  • blisko 490 funduszy zagranicznych zarządzanych przez zagraniczne firmy inwestycyjne: Goldman Sachs, Schroders, Franklin Templeton
 • usługi doradztwa inwestycyjnego – teraz decyzje stają się łatwiejsze, powiemy Ci, które fundusze są dla Ciebie odpowiednie i w co możesz zainwestować. Umów się na spotkanie w naszej placówce w Warszawie, Białymstoku, Łodzi, Gorzowie Wielkopolskim lub Olsztynie w celu podpisania umowy świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego, więcej>
 • materiałów analitycznych i komentarzy do bieżących wydarzeń rynkowych, przygotowywanych przez ekspertów Biura Analiz dostępnych w platformie transakcyjnej eTrader Pekao
 • usług towarzyszących wygodnemu inwestowaniu, m.in. lokaty overnight (O/N)

Jak zacząć inwestować?

Przyjdź do wybranego Punktu Usług Maklerskich (dawniej POK CDM, lista dostępna w wyszukiwarce) z ważnym dokumentem tożsamości w celu otwarcia rachunku inwestycyjnego.

Dlaczego warto otworzyć rachunek inwestycyjny?

Profesjonalizm

 
Doświadcz komfortu inwestowania

W ramach rachunku inwestycyjnego masz dostęp do szerokiego spektrum rozwiązań inwestycyjnych. Umożliwimy Ci zbudowanie portfela opartego o fundusze inwestycyjne dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań względem ryzyka.

  

Sieć Punktów Obsługi Klientów

Korzystaj z wieloletniego doświadczenia ekspertów rynku kapitałowego

Skorzystaj z wiedzy kilkuset naszych doradców klienta, którzy pozostają do Twojej dyspozycji. Umów się na spotkanie w wybranym PUM w dogodnym dla Ciebie terminie.

  

Kompleksowość usług

Postaw na kompleksowość usług

Możesz powiązać system transakcyjny CDMInternet z systemem Pekao24, co umożliwi korzystanie z naszych usług bez konieczności oddzielnego logowania, jeżeli jesteś zalogowany w systemie Pekao24. Przelewy wychodzące do Banku Pekao są bezpłatne, a do innych banków koszt przelewu przez CDMInternet to 1 zł.

  

Kanały zdalne

Inwestuj wygodnie mając swobodny dostęp do inwestycji

W BM Pekao korzystasz z rachunku inwestycyjnego i powiązanych z nim usług, tak jak Cie jest wygodnie. Masz do wyboru:

 • infolinię TeleCDM z obsługą rachunku przez telefon (pon. - pt. 8:00 - 20:00) pod nr:

 • 801 140 490 (opłata za jeden impuls),

 • +48 22 591 24 90 (opłata wg cennika operatora).

 

Potrzebujesz więcej informacji o rachunku inwestycyjnym?

Zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu online - oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.
Szczegółowe warunki promocji dla "Klientów funduszowych" opisane są w Komunikacie dla Klientów (pobierz).

Na swoim rachunku inwestycyjnym w każdej chwili możesz zacząć inwestować w akcje, obligacje i inne instrumenty z naszej oferty. W takim przypadku standardowa opłata za prowadzenie rachunku inwestycyjnego wynosi 60 zł rocznie. Więcej o pozostałych możliwościach inwestycyjnych w ramach rachunku inwestycyjnego dostępnych jest tutaj>

Informacje związane z inwestowaniem i świadczeniem usług

Niniejsze informacje są upowszechniane w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne, w tym możliwość utraty części lub całości zainwestowanych środków, szczegółowo określone w Pakiecie Informacyjnym oraz na stronie https://www.cdmpekao.com.pl/ryzyko-inwestycyjne/.

Wymagane prawem informacje dotyczące funduszy inwestycyjnych, znajdują się w prospektach informacyjnych i kluczowych informacjach dla inwestora dostępnych na https://www.cdmpekao.com.pl w zakładce Dokumenty funduszy inwestycyjnych.

Wartość aktywów netto funduszu może charakteryzować się dużą zmiennością ze względu na skład portfela inwestycyjnego lub ze względu na stosowane techniki zarządzania. Fundusz nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Uczestnik musi liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części wpłaconych środków.

Warunki świadczenia poszczególnych usług znajdują się w odpowiednich Regulaminach, Komunikatach oraz Umowach dostępnych na https://www.cdmpekao.com.pl oraz w naszych Punktach Usług Maklerskich, których lista dostępna jest w wyszukiwarce. Korzystanie z jakiejkolwiek z usług wymaga zawarcia umowy świadczenia usług maklerskich (sprzedaż krzyżowa).

Świadczenie usług w ramach sprzedaży krzyżowej nie wpływa na poziom ryzyka w porównaniu z ryzykami, które wynikałyby z poszczególnych usług, gdyby te usługi świadczone były oddzielnie. Ryzyko wynikające ze sprzedaży krzyżowej w porównaniu do ryzyka opisanego dla poszczególnych usług, stanowi sumę ryzyk poszczególnych usług. W związku z zawarciem, wykonaniem lub rozwiązaniem umów zawartych w ramach usług Klient nie jest obciążany dodatkowymi kosztami innymi niż określonymi w Taryfie prowizji i opłat lub dokumentach regulujących zasady korzystania z Usług maklerskich oraz Pozostałych usług. Więcej informacji w sprawie usług świadczonych w ramach sprzedaży krzyżowej jest dostępnych w Komunikacie dla Klientów.

Zapoznaj się z informacją o Administratorze Danych Osobowych.

Jak zacząć inwestować?

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg cennika operatora)